Štěňátka z vrhu "A" jsou již přes půl roku s nových domovech, mají se čile k světu. Nedávno jsme si uspořádali menší výcvikový tábor, který pro odvážné jedince dopadl přímo výborně ! Sedm štěňátek v Rajnochovicích úspěšně složilo OVVR ! 


VŠECHNA ŠTĚŇÁTKA UŽ BYDLÍ S NOVÝMI PÁNEČKY :)


 Během tohoto víkendu jsme u nás přivítali nové majitele našich štěňátek. Delince jste se všichni moc líbili, někteří z vás měli tu čest nechat se "opusinkovat" i Tripečkem. Naši psi tedy souhlasí s vámi jakožto budoucími majiteli našich štěňátek :) A já musím říct, že jste mi všichni moc sympatičtí a věřím, že naše čokoládová mimina se u vás budou mít skvěle :) 

                                                              Těšíme se na další setkání :)


1.  "Amelie MIA "  - červená holčička.. narodila se v 11.00, vážila 454 g ZAMLUVENÁ

2.  " LOKI " - modrý chlapík..12:08 s váhou 455g, už se těší na nové pánečky ! 

3.  " A love of my life" -růžová fenečka..12:58 a 400g  ZAMLUVENÁ  "BELLA "

4.  "Argo Voyager "  VOJTA-zelený světlý chlapík, 14.40 hod, dal nám zabrat, 476 g  ZAMLUVENÝ A TĚŠÍ NA PRYGL ☺

5. " A yellow submarine " - žlutá holčička, 15:45 a vážila 357 g

6. " Anuk " -oranžová holka vykoukla v 18:07, 320 g ZAMLUVENÁ a hned po ní

7.  " Aurora " -zelená tmavá holčička ! čas 18.12 a váha 415 g - ZAMLUVENÁ

8. " Amy Bella " -světle růžová holčička, 21:26 hod, 332g.. ZAMLUVENÁ  - "FUNNY " , mysleli jsme, že poslední a potom

9. "Armstrong "   "HAWKEYE"    ZAMLUVENÝ-tmavě zelený chlapeček, 21:28 !, 382 g

10. " Amor " -oranžovozelený kluk, jako buk, 481 g , 21:38 hod  ZAMLUVENÝ

11.  "Alphia " - růžovooranžová holčička, 23.15, 340 g.. zvládli jsme to v jeden den !!! ZAMLUVENÁŽenich, krytí, sonograf - březost potvrzena !!

Otcem štěňat a krycím psem je Best in Show My Love Hecolab, hnědý flat s PP. Krytí probíhalo na svátek Sv. Ondry, 30.11.2019 a sonograficky jsme březost poprvé potvrdili 21. den a znovu potvrdili 28.den, což bylo ještě před koncem roku 2019. Příchod nového roku jsme poctivě oslavili a doufáme, že se vše podaří, štěňátka se narodí bez komplikací a Delinka bude úžasná psí máma :) 
 

Placentace, nidace, vývoj embrya a růst plodu 

Když se spermii podaří proniknout do vajíčka feny, vzniká nová buňka a ta se do 35.dne březosti označuje jako embryo, pak se jí říká plod a ke konci gravidity ji označujeme jako štěně. Okolo 16.dne březosti se embryo uhnízdí do stěny dělohy, což se nazývá nidace a začíná se tvořit placenta. Placenta představuje spojení mezi matkou a embryi,podílí se nejvíce na výživě embrya a plodu a umožňuje jeho vývoj včetně shromažďování výměšků. Kolem 25.dne už lze s jistotou potvrdit sonograficky březost feny. Někdy k oplození dojde ale později, proto vyšetřujeme feny pomocí sonografu i raději později, kolem 28.-30.dne.OD35.dne se formují oční víčka a ušní boltce, vyvíjejí se orgány. Od 42.dne se vyvíjí kostra, nejprve chrupavčitá a později mineralizuje, vyvíjí se prsty, nervová soustava a srst. Během posledních tří týdnu březosti roste plod nejrychleji a nejvíce. Od 58. dne začíná období, kdy plody dozrávajíve štěňata a jsou schopna vyvolat porod. 


 

Přijímáme rezervace na štěňátka !!!

Pro zájemce možno rezervovat štěňátka na emailové adrese : info@chancesare.cz

 

Video... Delinčino štěňåtko , den březosti 37 ❤

Sono... 28.den březosti ...už jsou vidět srdíčka :) 

Sono 21.den.... to malé bílé nic uprostřed té černé koule...z toho bude štěně...jednou...

video..sono 42.den brezosti ❤❤🐾

BEST IN SHOW MY LOVE HECOLAP - otec štěňat, vrh A 

Krásný hnědý flat, narozen 24.1.2015, po matca Almanza Mocca Happiness, otec Faltterhaft Hamdens Pris , DKK 0/0, DLK A/A, OCD neg, prcd- PRA clear, Champion a Grand Champion Bulharska, Maďarska, Slovenska.... více info na stránkách Kelečský Poklad