Stěhujeme se na CHATU

05.03.2020

Zdravím všechny nadšené čtenáře :) Musím říct, že panečci zase něco vymysleli, ale tentokrát je to, u všech psů, nápad za všechny tlapky. Doma jsme to zvládali, nějak mi to v noci vždycky nedalo a chodila jsem děcka kontrolovat. Dvakrát za noc, radši. Jak jsem zjistila, že jsou všeci spokojení, olízala jsem a šla jsem zase spát k panečkům. Jasný, že se děcka probudila...a to se panečkům moc nezamlouvalo. Snažili se mi vysvětlit, že je nebudu chodit budit.. hahaha. Ale tak jsme to zkrouhli jen na jednu noční návštěvu a ta procházela, panečka tam chodívala se mnou, já jsem krmila a někdy se přišel podívat i paneček. Děcka rostou jak z vody ! Přes den jim dávají baštu do takových velkých misek s vyvýšeným středem, no ti se v tom válí..jej..mám co dělat teda,abych je měla zase čisté..ale zas je to bašta moooc dobrá a vždycky hledím se k nim rychle dostat, aby mi taky něco zbylo.Aspoň jednou za den je teda myje aj panečka, nelíže je, nevím proč. má lavor s vodou a těma svýma člověčíma rukama z nich smývá zbytky kaše..sranda...ale prckům se to docela líbí...párkrát je nacpali všechny do vany. no tož to bylo, byla jsem nervózní, co jim dělají, do vany moc nevidím..ale jako výsledek dobrý a prý rychlý..když myslíš..Během posledních dní u nás bylo hoodně lidí..neznala jsem je, ale všechny jsem je pořádně očmuchala a všichni se mi zamlouvali.Přišli se podívat na prcky a asi si je zamluvit či co. Už aspoň vím, proč mají ty šňůrky kolem krku. Aj Zuzi říká, že všichni ti lidi jsou fajn a že se o naše flatíky budou určitě hezky starat. Panečci teď na prcky volají jmény a někteří už na to i slyší:) Moji pánečci jsou děsně fajn :) Začali pouštět štěňata i ven z ohrádky, napřed chodila jen po obýváku a dál si netroufla. Po pár dnech už většina bujaře prozkoumává byt, co se jim líbí, si dotáhnou do pelechu. A začali se mnou žrát moje žrádlo. Tož moc se mi to nelíbí, ale nechám je, že jo. Jo a taky se učí pít z misky..no asi jsou po mě, říká panečka, já prvního půl roku každou misku napřed parádně vylila a až jsem byla celá mokrá, dostala jsem misku další a z té jsem se i napila..někteří to umí taky. Prý je to máme odnaučit, aby v novém neměli moc mokro. haha :)

Jednoho krásného dne začali panečci všechno balit.. Jupí někam jedeme !! No ale co štěňata ? Zase nevím co si mám myslet.. přece je tu nenecháme.. že bych nejela?! No to nee.snad to nějak vymyslí...ale sakra, nosí tašek a tašek..a najednou je tu teta z práce a děcka mi berou !! Hej !!! A ani mě nevezmou sebou !Nekonečné čekání za zavřenými dveřmi, než se ty dvě vrátí.. a jsou tu ! Ukaž, kde máš děcka? Ty je nemáš ? :( a berou další..chaos...Trip taky hledí..ten si asi myslí, že bude mít konečně klid. A najednou jdeme i my ! Jupí do auta ! A čmuchám a čmuchám, děcka jsou v té velké bedně na sedačkách.. tož už je mi to jasné, jsem v klidu. S Tripem čekáme, až holky naloží zbytek věcí a jedeeeem !

Po cestě je klid, nikdo nepláče,to jsem ráda. začali až skoro u chaty. Vyskočili jsme s Tripem z auta a jůůůů páneček !! A tý jo, vy to máte teda vychytaný ! Už jsem se bála, jak tady všech 11 uhlídám, aby se nerozutekli do lesa..a oni mají taky ohrádku.. i tady :) A v chatě je bednaaa, tož jdu si hodit tlapky na gauč, však vy se postaráte :)