Je to na spadnutí !

26.01.2020

Poslední dny mi fakt dávají zabrat.. vážím už 45 kg, byli jsme až doteď na chatě a dokonce jeden den se objevilo to bílé studené na zemi... pecka ! S Tripem jsme váleli sudy, teda spíš Trip, já už se nepřevalím..panečci z toho dělají koule a perou se, Trip se ty koule pak snaží nosit, ale v tlamě záhadně mizí... chladím si venku břicho... panečka je šťastná, bere foťák a navlečená dopoledne fotí.. kdybys měla kožich a chlupy..říkám jí to pořád, ale nějak mi nerozumí... to studené se dá jíst, tak to chodíme s Tripem ven olizovat, panečce se to moc nezdá, prej bude průjem...jej..bych nechtěla mít její starosti :D

Teď už děcka fakt kopou.. hlavně v noci, moc nespím, nevím, jak si lehnout... za to panečka spí, jak dřevo.. no a když nemůžu spát já, tak ty taky nebudeš. Chodím jí funit do uší, když to nezabírá, vylezu, teda už fakt jako s obtížema, do postele a funím řádně tam.. sedím..ona si sedne..kouká na mě..haha, vstávej.. a jdeme ven.. A tak chodíme i několikrát za noc.. 

Asi se něco blíží, panečka na mě už kouká snad nepřetržitě, dneska dokonce přijel za náma do práce aj tatínek, taky si pohladil bříško..fakt jsem se snažila moc nevrtět ocasem, aby něco cítil...ale když já mám takovou radost...bumbumbumbumbum... a odpoledne přijela aj teta Jiřka, taky na břicho... jej vy jste všeci ujetí....bumbumbumbumbum....

Žeru teď aj 5x denně aj víc, panečka vymýšlí fakt dobroty... občas si učůrnu, v tom břiše už není místo, stydím se,ale nikdo mi to nevyčítá..jo už mám mlíko ! Akorát tak nějak jsem od něho celá ulepená, tý jo, přes to břicho se už pořádně neolížu, panečka mě ale umyje..Doma máme novinku ! Dřevěná bedna, prej pro mě a štěňata... no jo, ale zatím v ní bydlí Trip. Dokonce si tam nechává nosit i večeři. To by mě fakt zajímalo, kde budu rodit.. panečka má velkou krabici s hračkama, prej pro malé, Tripeček je začal podrobně zkoumat..jakéhosi medvěda jsme spolu aj vykuchali. nebyla moc nadšená..

Chodit do scohdů je čím dál větší fuška, to vám řeknu.. panečci teď pořád chodí kolem a hladí mě, aj paneček v noci pořád chodí a kouká, jestli už.. co už? Jako UŽ ?  Držte nám palce !!!